Usługi

zdjęcie ustawianie klimatyzacji

Sprzedajemy i zajmujemy się montażem oraz serwisem urządzeń pochodzących od renomowanych marek. Starannie wyselekcjonowaliśmy asortyment, by zapewnić inwestorom niezawodne i wydajne systemy. Skorzystaj z wsparcia profesjonalistów od HVAC.

Montaż klimatyzacji Łomianki

Montaż klimatyzacji Warszawa

i nie tylko.

Sprzedajemy i zajmujemy się montażem oraz serwisem urządzeń pochodzących od renomowanych marek. Starannie wyselekcjonowaliśmy asortyment, by zapewnić inwestorom niezawodne i wydajne systemy. Niezależnie, czy są to pompy ciepła, czy klimatyzacja — gwarantujemy, że sprawdzą się one w swoim zadaniu w 100%.

Nasze usługi

Klimatyzacja i wentylacja

W naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży klimatyzatorów. Oferujemy szeroki wybór różnych typów i modeli urządzeń, aby każdy klient mógł znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje.

Serwis

Bez względu na rodzaj usług serwisowych, których Państwo potrzebują, czy to napełnienie klimatyzacji, jej czyszczenie czy dezynfekcja, firma Dobra Klima jest gotowa sprostać Państwa oczekiwaniom.

Fotowoltaika

Tego rodzaju akcesoria mogą być używane do zasilania kluczowych urządzeń w domu oraz mogą również służyć do podgrzewania wody.

Ozonowanie

Eliminacja wszelkiego rodzaju bakterii i szkodliwych mikroorganizmów pozwala na utrzymanie powietrza wolnego od zarazków, które mogłyby negatywnie wpłynąć nie tylko na nasz komfort, ale przede wszystkim na nasze zdrowie.

Pompy ciepła

Ta technologia stanowi skuteczny i sprawdzony sposób na ogrzewanie oraz chłodzenie zamkniętych przestrzeni. Należy ona do obszaru odnawialnych źródeł energii (OZE) i jest uważana za jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Niemniej jednak, urządzenia te do poprawnego działania wymagają dostępu do zasilania elektrycznego.

Chłodnictwo

W naszej działalności specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych komór chłodniczych. Nasze komory zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów oraz wysokiej jakości podzespołów, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie bez uszkodzeń.

Co nas cechuje

Terminwość

Nasze działania są ściśle zaplanowane i nie ma w nich miejsca na chaos ani przekładanie terminów.

Gwarancja jakości

Instalujemy urządzenia, na których się znamy. Nasze kompetencje potwierdzają akredytacje producentów.

Brak ukrytych kosztów

Jasno i klarownie informujemy klientów o kosztach i potencjalnych czynnikach, które mogą mieć wpływ na cenę.

Doświadczenie

Nasza działalność od lat dostarcza klientom rozwiązania na ich potrzeby. Doradzimy, zainstalujemy i wszystko skofigurujemy.

Adres

Wiosenna 70, 05-092 Łomianki

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8-16

Skontaktuj się z naszym konsultantem
Scroll to Top