Skontaktuj się z nami!

Projekty i Realizacje

mgr inż. Bogdan Karwowski
upr.nr MAZ/0405/PWOS/09
T:+48 601 619 646
E: projekt@dobraklima.com

Dział Techniczno Handlowy

Adam Wacholski
T:+48 531 400 961
E: adam@dobraklima.com

Dział Serwisu

Robert Wilczyński
T:+48 509 688 608
E: robert@dobraklima.com

Biuro i Administracja

Katarzyna Golon

T:+48 509 201 601
E: katarzyna@dobraklima.com

Dział Techniczno Handlowy

Marcin Wasiak
T:+48 501 430 909
E: marcin@dobraklima.com

Dział Montażu

Paweł Byliniak
T:+48 501 724 388
E: pawel@dobraklima.com

Dział Techniczno Handlowy

Sandra Rutkowska

T:+48 531 513 565
E: sandra@dobraklima.com

Dział Techniczno Handlowy

Lilianna Siedlecka
T:+48 509 598 730
E: lila@dobraklima.com

Dział Montażu

Mariusz Gliński
T:+48 531 510 373
E: mariusz@dobraklima.com

Napisz do nas

Poniżej podaj swoje dane kontaktowe oraz krótko opisz sprawę. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.