Serwis klimatyzacji

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług związanych z serwisem klimatyzacji. Jesteśmy firmą, która przykłada dużą wagę do profesjonalnej realizacji zleceń.

Serwis klimatyzacji Łomianki

Niezależnie od tego jakich usług serwisowych Państwo potrzebują, czy jest to napełnienie klimatyzacji, jej wyczyszczenia czy też dezynfekcja – firma Dobra Klima stanie na wysokości zadania.

Serwis Klimatyzacji

Naprawa Klimatyzacji

Konserwacja Klimatyzacji

Nie jest żadną tajemnicą, że aby eksploatowane przez nas sprzęty i urządzenia charakteryzowały się sprawną, wydajną oraz bezpieczną pracą, należy o nie w odpowiedni sposób zadbać. Tyczy się to wszelkiego rodzaju akcesoriów, również systemu klimatyzacji. Urządzenia tego typu są wykorzystywane w bardzo wielu miejscach, nie tylko w domach prywatnych, ale również w biurowcach i przestrzeniach komercyjnych. Jakiego rodzaju czynności wchodzą w skład usług serwisowych klimatyzacji?

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji. W swojej pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz przyrządów, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem skuteczności, ale i szybkości działania. Zajmujemy się obsługą klimatyzatorów pochodzących od różnych wytwórców. Dzięki temu każda osoba znajdzie u nas dokładnie taką usługę, jakiej potrzebuje. Ze swojej strony oferujemy między innymi napełnianie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym, czyszczenie i wymianę filtrów, a także dezynfekcję wszelkich podzespołów. Dzięki temu obsługiwane przez urządzenie powietrze jest wysokiej jakości, co gwarantuje odpowiednie warunki przebywania wewnątrz pomieszczeń.

Jak wykazały badania, przeglądy klimatyzacji powinny być przeprowadzane standardowo dwa razy do roku. Umożliwi to odpowiednie zadbanie o wszelkie podzespoły urządzenia w taki sposób, by możliwa była jego eksploatacja przez wiele lat bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja usług daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferta naszej firmy to serwis, konserwacja oraz naprawa klimatyzacji. Kadra doświadczonych i wyszkolonych pracowników powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów.

Decydując się na zamontowanie klimatyzatora, powinniśmy pamiętać o jego regularnych przeglądach, aby móc bez problemu cieszyć się jego użytkowaniem przez wiele lat. Przeglądy według karty gwarancyjnej powinny być wykonywane dwa razy do roku.

Adres

Wiosenna 70, 05-092 Łomianki

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8-16

Chcesz umówić się na serwis? Skontaktuj się z nami

Scroll to Top