Dostarczamy, montujemy i serwisujemy pompy ciepła

Oferujemy różne produkty od wysokowydajnych systemów poprzez urządzenia przeznaczone stricte do ogrzewania, aż po serie kompleksowych pomp ciepła.

Pompy ciepła instalacja i serwis

Jednym ze sposobów na zapewnienie sobie w domu komfortowych warunków termicznych, jest inwestycja w pompy ciepła. Na terenie województwa mazowieckiego operuje firma Dobra Klima, która dostarcza i zajmuje się instalacją tych urządzeń. Jeśli sam zastanawiasz się nad zakupem takiego sprzętu, chciałbyś przy okazji poznać zasadę jego działania – zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną poniżej ofertą.

Wysokiej jakości pompy ciepła

Technologia ta stanowi wydajny i sprawdzony sposób na ogrzanie, jak i ochłodzenie zamkniętych przestrzeni. Należy ona do obszaru OZE, uchodząc za jedno z najbardziej ekologicznych rozwiązań, jakie dostępne są na rynku. Urządzenia te jednak do działania wymagają prądu. Dlatego instalacja pompy ciepła przebiega często w parze z montażem paneli fotowoltaicznych, choć nie jest to regułą.

Sprzęt ten może być wykorzystywany samodzielnie lub jako dodatkowe źródło energii cieplnej, wspierające główne kotły CO. Z powodzeniem używa się go zarówno w przestrzeniach biznesowych, jak i prywatnych. Jeśli więc interesuje Cię pompa ciepła do domu lub do biura – przygotujemy dla Ciebie produkt i projekt instalacji, odpowiadający konkretnym wymogom, wyjaśniając przy tym dokładnie zasadę działania zakupionego rozwiązania.

Jak działają te urządzenia?

Skrzynie, przypominające czasem jednostki centralne komputerów (wyróżnia się ich różne wielkości) z dużymi wentylatorami… Jednak to, co kryje się w ich wnętrzu, to połączenie ludzkiego geniuszu ze znanymi od wieków prawami fizyki. Ujmując w skrócie – zasada działania pompy ciepła, czy to do domu, czy do firmy, jest podobna do tego, jak pracuje lodówka, tylko że o odwróconej funkcjonalności. Otóż niemal dosłownie, przepompowuje ona energię cieplną z chłodniejszego otoczenia do cieplejszej przestrzeni, pobierając ją z powietrza, gruntu lub wody (w zależności od typu urządzenia), ogrzewając w ten sposób np. mieszkanie. Chcesz wiedzieć więcej? A może zamówić taki sprzęt i jego montaż w Mazowieckiem? Zachęcamy do kontaktu!

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się znakomitą jakością wykonania oraz funkcjonalnością, co powoduje, że sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Pochodzą one od znanych i renomowanych wytwórców, takich jak na przykład Daikin, dzięki czemu charakteryzują się niezawodnością i bardzo prostym użytkowaniem. Urządzenia pracują cicho zapewniając komfort podczas snu oraz pracy. Najwyższa jakość zastosowanych podzespołów gwarantuje bezpieczeństwo codziennej eksploatacji pomp ciepła.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy pompy ciepła odznaczają się bardzo prostą obsługą. Ich parametrami można zarządzać przy pomocy specjalnego panelu, jednak wybrane modele dają możliwość obsługi z poziomu aplikacji mobilnej. Zapewnia to bardzo dużą wygodę podczas codziennego użytkowania pompy ciepła.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Adres

Wiosenna 70, 05-092 Łomianki

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8-16

Skontaktuj się z naszym konsultantem
Scroll to Top