Chłodnictwo

chlodnie, systemy chłodnictwa dobraklima

Dostarczamy, montujemy i serwisujemy systemy chłodnicze.

Chłodnie przemysłowe i gastronomiczne

Czym się zajmujemy

Chłodnictwo – Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu układów chłodniczych, linii freonowych, agregatów chłodniczych, wytwornic wody lodowej.

Chłodnie Komory Chłodnicze Mroźnie.

Używamy wysokiej jakości materiałów.

Naszą firmę charakteryzuje szybkośc i profesjonalizm.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że aby wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze i inne produkty wymagające specyficznych warunków przechowywania zachowały świeżość i były we właściwy sposób zabezpieczone przed dopływem ciepła, należy zapewnić im odpowiednie parametry przechowywania. Znakomicie do tego celu nadają się chłodnie gastronomiczne. Urządzenia tego typu, dzięki zastosowaniu specjalnych podzespołów, służą do generowania niskiej temperatury, która nawet w najbardziej upalny dzień zapewni produktom spożywczym odpowiednie warunki mikroklimatyczne.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się dostarczaniem profesjonalnych komór chłodniczych. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i wysokiej klasy podzespołów, co powoduje, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Oferowane maszyny znajdą swoje zastosowanie w miejscach, takich jak chociażby restauracje, hotele czy też inne miejsca, w których przygotowuje się posiłki. Szeroka oferta modeli powoduje, że z pewnością każda osoba znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy chłodnie przemysłowe i gastronomiczne charakteryzują się wysoką wydajnością pracy, a także funkcjonalnością. Prosta i intuicyjna obsługa sprawia, że żadna osoba nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem chłodni.

Kompleksowe podejście do każdego klienta

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest przede wszystkim profesjonalne i kompleksowe podejście do Klienta. Staramy się, by każda osoba była usatysfakcjonowana z przeprowadzanych przez nas usług. Ze swojej strony oferujemy bowiem nie tylko sprzedaż, ale oprócz tego również usługi doradcze oraz monterskie w zakresie chłodni przemysłowych i gastronomicznych. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza montażem oferujemy również usługi serwisowe, których zadaniem jest utrzymanie maszyn w jak najlepszym stanie przez możliwie najdłuższy czas.

Adres

Wiosenna 70, 05-092 Łomianki

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8-16

Skontaktuj się z naszym konsultantem
Scroll to Top