Klimatyzacja i wentylacja – sprzedaż i serwis

Czym się zajmujemy

Oferujemy sprzedaż, montaż, serwis klimatyzacji w województwie mazowieckim. Profesjonalne podejście do klienta.

Split 

Ścienne
Kasetonowe
Kanałowe
Przypodłogowe
Przysufitowe

Multi Split

jednostki Multi dla 2 do 8 pomieszczeń są rozwiązaniem dedykowanym do klimatyzacji w domach jednorodzinnych czy biurach.

VRF

Małe i duże obiekty komercyjne, hotele, domy mieszkalne

Bez względu na to czy znajdujemy się w prywatnym domu, w przestrzeni komercyjnej, czy też w biurze, coraz popularniejszym wyposażeniem tych miejsc jest klimatyzacja. Jej zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego komfortu przebywania w pomieszczeniach nawet podczas najbardziej upalnych dni. Aby cały system działał możliwie najbardziej bezpiecznie oraz wydajnie, konieczny jest wybór odpowiedniego urządzenia, które sprosta naszym oczekiwaniom.

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się sprzedażą klimatyzatorów. W swojej ofercie posiadamy różne typy i modele urządzeń, co powoduje, że każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje. Gwarantujemy usługi doradcze, dzięki którym możliwy będzie wybór sprzętu dostosowanego do wielkości budynku. Oprócz tego zajmujemy się również profesjonalnym montażem oraz serwisem urządzeń. Dzięki temu sprzęty będą mogły być eksploatowane na pełnej wydajności przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia urządzeń. Ze swojej strony oferujemy między innymi jednostki Multi Split, które umożliwiają klimatyzowanie od 2 do nawet 8 pomieszczeń w jednym momencie. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Nie tylko klimatyzacja, ale i wentylacja

W ramach prowadzonych działań oferujemy również montaż systemu wentylacyjnego. W swojej kadrze posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, co powoduje, że jesteśmy w stanie podołać nawet niestandardowym realizacjom. Oferowane przez nas urządzenia wentylacyjne pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, co sprawia, że charakteryzują się znakomitymi parametrami technicznymi i wysoką funkcjonalnością. Montaż dostarczanych przez nas sprzętów jest bardzo prosty i intuicyjny, dzięki czemu może być przeprowadzony w niezwykle krótkim czasie.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja klimatyzatorów i systemu wentylacji powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i sprawności działania urządzeń.

Zróbmy to razem

Zapraszamy po indywidualną bezpłatną wycenę na terenie Warszawy.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy klimatyzatory pochodzą od znanych i renomowanych wytwórców, takich jak Daikin, Mitsubishi czy też Fujitsu. Charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz wysoką funkcjonalnością, dlatego mogą być stosowane nie tylko w domach jednorodzinnych, ale również w sklepach, biurach i urzędach. Ich ogromnym walorem jest prosta i intuicyjna obsługa, co powoduje, że codzienne użytkowanie jest bardzo wygodne. Urządzenia pracują cicho, zapewniając komfort nie tylko w czasie pracy i nauki, ale także podczas snu.

Zaufaj profesjonalistom w branży

W swojej ofercie posiadamy zarówno urządzenia Mono, jak i Multi Split. Oznacza to, że za pomocą klimatyzatorów można chłodzić jedno oraz kilka pomieszczeń na raz. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Zróżnicowane parametry techniczne klimatyzatorów sprawiają, że z pewnością każda osoba znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Nie czekaj i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!